Опрос посетителей
Откуда вы приехали?

Помощь вынужденным переселенцам
Помощь вынужденным переселенцам
08 июл 23:14Новости

Безкоштовний відпочинок для дітей!

Увага! Увага! Безкоштовний відпочинок для дітей! Витрати тільки дорога в обидва кінці! Гуманитарный Штаб ОО "Всеукраїнська Організація зі справ вимушених переселенців" в рамках проекта Дитячий Простір України та Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний ініціативний центр» за сприяння Міністерства молоді та спорту України з 9 серпня до 22 серпня 2018 року в Черкаській області, Корсунь-Шевченківському районі на березі річки Рось реалізує проект «Наметовий табір для дітей та молоді із числа внутрішньо переміщених осіб». 
Метою проекту є виховання у дітей та молоді, тимчасово переселених із зони АТО, потреби свідомого відношення до цінності життя, особистого здоров’я та формування серед них високої патріотичної свідомості.
До участі у проекті запрошуються діти та молодь віком від 12 до 17 років, які наразі мають довідку ВПО із зазначенням тимчасового місця реєстрації (всі області України, окрім Київської та міста Києва). Кількість місць у проекті обмежена, тому організатори самостійно приймають рішення щодо участі у проекті претендентів, які надіслали свої заявки.
Заявки приймаються до 12:00 години 31 липня 2018 року, за вказаною нижче формою, на електронну адресу: vmic@ukr.net 
1. ПІБ одного з батьків
2. Контактний мобільний номер телефону одного з батьків
3. ПІБ дитини
4. Дата народження дитини
5. Адреса фактичного місця проживання
6. Копія довідки ВПО
Про свою участь у проекті усі учасники дізнаються інформацію від організаторів 2 серпня 2018 року.

Додаткова інформація по телефону: 067-770-77-70

Если хотите узнать как заработать в интернете на фрилансе без вложений новичку, то переходите на сайт ТУТ и дерзайте. Удачных заработков!!!

Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: