Опрос посетителей
Откуда вы приехали?

Помощь вынужденным переселенцам
Помощь вынужденным переселенцам
01 мар 22:07Новости / Отчеты

Нагородження учасників конкурсу есе «Кривий Ріг – місто майбутнього»

ГО Захист прав переселенців «Егіда ВПО» 28 лютого 2019 р. нагороджувала учасників конкурсу есе «Кривий Ріг – місто майбутнього» для школярів 9-11 класів. Конкурс проводився з 28 січня по 15 лютого у рамках  проекту IDPs’ Social Adaptation as a Human Rehabilitation Vital Element (IDPs SAVE). Партнерами конкурсу є ДонНУЕТ, Зелений центр Метінвест, мережа кінотеатрів MULTIPLEX, Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Метою конкурсу було формування активної громадянської позиції у школярів, спрямованої на зміни та трансформацію життя в локальних громадах та країни в цілому. На конкурс було подано 127 робіт, автори яких були запрошені разом з керівниками на церемонію нагородження. Роботи торкались перспектив розвитку міста Кривий Ріг за окремими галузями: туризм, інформаційні технології, екологія, культура, промисловість та ін.

Натхненник та організатор конкурсу студент ДонНУЕТ Олександр Богун провів церемонію нагородження, надавши слово партнерам конкусу та гостям. На церемонію також завітали криворізькі ЗМІ, що було дуже приємно школярам. За підсумками конкурсу автори 10 кращих робіт отримали подарункові сертифікати та всі учасники білети до кінотеатру Мультиплекс.

Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: